Zahradní osvětlení

Nejsme prodejci svítidel, my dodáváme světlo

Profesionální osvětlovací systém in-lite vám přináší moderní a designové řešení pro osvětlení zahrad.

in-lite je mladá, dynamicky se rozvíjející nizozemská společnost, který si vytyčila cíl navrhovat, vyvíjet a distribuovat výrobky určené pro moderní venkovní osvětlovací systémy. Svou činností určuje designové a technologické trendy venkovního osvětlení soukromých i veřejných ploch. Tohoto cíle dosahuje vlastní cestou, kreativním a inovativním přístupem a stálým začleňováním nejnovětších technických poznatků do svých produktů.

Zahradní osvětlení prodlouží pobyt na zahradě, ale poskytne i řadu překvapivých pohledů a na jednotlivé rostliny nebo celky takže zážitek ze zahrady přenese do úplně jiné dimenze.

Všechny výrobky in-lite jsou založeny na 12voltovém bezpečném napětí. Svítidla jsou vybavena moderními LED světelnými zdroji, které mají životnost řádově přesahující životnost ostatních světelných zdrojů. Přitom náklady na provoz u zahrad s celonočním osvětlením se pohybují jen v řádech desítek haléřů denně.

Výběr svítidel zahrnuje všechny potřeby osvětlení zahrad, jezírek, povrchů i zídek a zdí.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám předvedeme světla přímo na Vaší zahradě bez jakékoliv nutnosti provádět složité a odborné přípravy.

Na celý systém zahradního osvětlení poskytujeme záruku 5 let.

treegreen.cz

Kontaktujte nás

Tree Green Silesia s.r.o.

Slavíkova 6142/18d

708 00 Ostrava - Poruba

Email: lakota@treegreen.cz

Tel: 603 441 280

IČO: 05191491
DIČ: CZ 0519149